This site uses cookies to better facilitate your experience. Please read

Download our app
Goals
Queensferry Sports
Olympic Trophies Chester
Dee 106.3
Roodee
Tarvin Precision
Link Up
Chester Football Club
Hazy Sports Sports

CWFL Flexi Cup Fixtures April – June 2021

Vauxhalls Friday Night Flexi Woodchurch Cup
CWFL Group A CWFL Group B
Halton Borough Town W FC Wirral Allstars FC
AC Hoylake FC Olympic FC
Rileys FC Runcorn Athletic FC
The Youth FC Tipografic FC
Gp A 16/04/21 20:00 AC Hoylake FC V Halton Borough Town V FC Vauxhalls W 3G
Gp A 16/04/21 21:00 Rileys FC V The Youth FC Vauxhalls W 3G
Gp B 23/04/21 20:00 Olympic FC V Tipografic FC Vauxhalls W 3G
Gp B 23/04/21 21:00 Runcorn Athletic FC V Wirral Allstars FC Vauxhalls W 3G
Gp A 30/04/21 20:00 The Youth FC V AC Hoylake FC Vauxhalls W 3G
Gp A 30/04/21 21:00 Halton Borough Town V FC V Rileys FC Vauxhalls W 3G
Gp B 07/05/21 20:00 Runcorn Athletic FC V Olympic FC Vauxhalls W 3G
Gp B 07/05/21 21:00 Wirral Allstars FC V Tipografic FC Vauxhalls W 3G
Gp A 14/05/21 20:00 Rileys FC V AC Hoylake FC Vauxhalls W 3G
Gp A 14/05/21 20:00 Halton Borough Town V FC V The Youth FC Vauxhalls W 3G
Gp B 21/05/21 20:00 Wirral Allstars FC V Olympic FC Vauxhalls W 3G
Gp B 21/05/21 21:00 Tipografic FC V Runcorn Athletic FC Vauxhalls W 3G
FNL 28/05/21 20:00 Winners Group A V Winners Group B Vauxhalls W 3G
Warrington Friday Night Flexi Orford Cup
CWFL Group A CWFL Group B
Albion Sports FC Red Star Warrington FC
Warrington North FC Winwick Athletic FC
Shoreham Sabres FC Unknown FC
UoC Warrington FC Woodhey Allstars FC
Cromwell Park FC
Gp A 16/04/21 19:30 FC Albion V Warrington North FC Orford Jubilee 3G
Gp A 16/04/21 20:30 UoC Warrington FC V Shoreham Sabres FC Orford Jubilee 3G
Gp B 23/04/21 19:30 Cromwell Park FC V Winwick Athletic FC Orford Jubilee 3G
Gp B 23/04/21 20:30 Woodhey Allstars FC V Unknown FC Orford Jubilee 3G
Gp A 30/04/21 19:30 FC Albion V UoC Warrington FC Orford Jubilee 3G
Gp A 30/04/21 20:30 Shoreham Sabres FC V Warrington North FC Orford Jubilee 3G
Gp B 07/05/21 19:30 Woodhey Allstars FC V Winwick Athletic FC Orford Jubilee 3G
Gp B 07/05/21 20:30 Red Star Warrington FC V Cromwell Park FC Orford Jubilee 3G
Gp A 14/05/21 19:30 Shoreham Sabres FC V FC Albion Orford Jubilee 3G
Gp A 14/05/21 20:30  Warrington North FC V UoC Warrington FC Orford Jubilee 3G
Gp B 21/05/21 19:30 Winwick Athletic FC V Unknown FC Orford Jubilee 3G
Gp B 21/05/21 20:30 Red Star Warrington FC V Woodhey Allstars FC Orford Jubilee 3G
Gp B 28/05/21 19:30 Cromwell Park FC V Woodhey Allstars FC Orford Jubilee 3G
Gp B 28/05/21 20:30 Unknown FC V Red Star Warrington FC Orford Jubilee 3G
Gp B 04/06/21 19:30 Unknown FC V Cromwell Park FC Orford Jubilee 3G
Gp B 04/06/21 20:30 Winwick Athletic FC V Red Star Warrington FC Orford Jubilee 3G
FNL 11/06/21 20:00 Winners Group A V Winners Group B Orford Jubilee 3G
Vauxhalls Friday Night Flexi Charlene Marie Trophy
CWFL Group A CWFL Group B
Ship Argyle CM FC FC UBER CM
Chesternazionale FC Halton Borough Town FC
Port FC Southcroft Rangers FC
The Youth CM FC Wirral Allstars FC
Gp A 16/04/2119:30 Chesternazionale FC V Port FC Vauxhalls 3G
Gp B 16/04/2120:30 Wirral Allstars CM FC V Southcroft Rangers FC Vauxhalls 3G
Gp A 23/04/2119:30 The Youth CM FC V Ship Argyle CM FC Vauxhalls 3G
Gp B 23/04/2120:30 FC UBER CM V Halton Borough Town CM FC Vauxhalls 3G
Gp A 30/04/2119:30 Ship Argyle CM FC V Chesternazionale FC Vauxhalls 3G
Gp B 30/04/2120:30 FC UBER CM V Wirral Allstars CM FC Vauxhalls 3G
Gp A 07/05/2119:30 Port FC V The Youth CM FC Vauxhalls 3G
Gp B 07/05/2120:30 Southcroft Rangers FC V Halton Borough Town CM FC Vauxhalls 3G
Gp A 14/05/2119:30 Ship Argyle CM FC V Port FC Vauxhalls 3G
Gp B 14/05/2120:30 Southcroft Rangers FC V FC UBER CM Vauxhalls 3G
Gp A 21/05/2119:30 The Youth CM FC V Chesternazionale FC Vauxhalls 3G
Gp B 28/05/2119:30 Halton Borough Town CM FC V Wirral Allstars CM FC Vauxhalls 3G
FNL 11/06/21 20:00 Winners Group A V Winners Group B Vauxhalls 3G
Moss Farm Friday Night Flexi Cup
CWFL Group A CWFL Group B
Middlewhich Tide FC Weaverdale FC
Towers FC Weaver Fever FC
AFC Kingsmead FC Beer Trading
Gp A 16/04/21 19:00 Middlewhich Tide FC V AFC Kingsmead Moss Farm 3G
Gp B 23/04/21 19:00 Weaverdale FC V FC Beer Trading Moss Farm 3G
Gp A 30/04/21 19:00 Towers FC V AFC Kingsmead Moss Farm 3G
Gp B 07/05/21 19:00 Weaver Fever FC V FC Beer Trading Moss Farm 3G
Gp A 14/05/21 19:00 Middlewhich Tide FC V Towers FC Moss Farm 3G
Gp B 21/05/21 19:00 Weaver Fever FC V Weaverdale FC Moss Farm 3G
FNL 28/05/21 20:00 Winners Group A V Winners Group B Moss Farm 3G
Blacon High Monday Night Flexi Cup
CWFL Group A CWFL Group B
Deeside Chester FC FC UBER Blacon FC
Highfield Horses FC Ship Argyle FC
Hoole Rangers Flexi FC Newton Athletic FC
Blacon High Staff FC North West Brom FC
Gp A 19/04/21 19:30 Deeside Chester FC V Blacon High Staff FC Blacon High 3G
Gp A 19/04/21 20:30 Highfield Horses FC V Hoole Rangers Flexi FC Blacon High 3G
Gp B 26/04/21 19:30 FC UBER Blacon FC V Newton Athletic FC Blacon High 3G
Gp B 26/04/21 20:30 Ship Argyle FC V North West Brom FC Blacon High 3G
Gp A 10/05/21 19:30 Blacon High Staff FC V Highfield Horses FC Blacon High 3G
Gp A 10/05/21 20:30 Hoole Rangers Flexi FC V Deeside Chester FC Blacon High 3G
Gp B 17/05/21 19:30 Newton Athletic FC V Ship Argyle FC Blacon High 3G
Gp B 17/05/21 20:30 North West Brom FC V FC UBER Blacon FC Blacon High 3G
Gp A 24/05/21 19:30 Blacon High Staff FC V Hoole Rangers Flexi FC Blacon High 3G
Gp A 24/05/21 20:30 Deeside Chester FC V Highfield Horses FC Blacon High 3G
Gp B 07/06/21 19:30 FC UBER Blacon FC V Ship Argyle FC Blacon High 3G
Gp B 07/06/21 20:30 North West Brom FC V Newton Athletic FC Blacon High 3G
FNL 14/06/21 19:30 Winners Group A V Winners Group B Blacon High 3G
EPSV Monday Night Flexi Cup
CWFL Group A CWFL Group B
Champs League Warriors FC TRIC FC
Ellesmere Port Villa FC Crossway FC
Ship Argyle FC Unathletico Madrid FC
Chester Lions FC Sutton Rangers FC
Gp A 19/04/21 19:00 Champs League Warriors FC V Ship Argyle FC EPSV 3G
Gp A 19/04/21 20:00 Ellesmere Port Villa FC V Chester Lions FC EPSV 3G
Gp B 26/04/21 19:00 TRIC FC V Sutton Rangers FC EPSV 3G
Gp B 26/04/21 20:00 Crossway FC V Unathletico Madrid FC EPSV 3G
Gp A 10/05/21 19:00 Ship Argyle FC V Chester Lions FC EPSV 3G
Gp A 10/05/21 20:00 Ellesmere Port Villa FC V Champs League Warriors FC EPSV 3G
Gp B 17/05/21 19:00 Unathletico Madrid FC V TRIC FC EPSV 3G
Gp B 17/05/21 20:00 Sutton Rangers FC V Crossway FC EPSV 3G
Gp A 24/05/21 19:00 Chester Lions FC V Champs League Warriors FC EPSV 3G
Gp A 24/05/21 20:00 Ship Argyle FC V Ellesmere Port Villa FC EPSV 3G
Gp B 07/06/21 19:00 TRIC FC V Crossway FC EPSV 3G
Gp B 07/06/21 20:00 Unathletico Madrid FC V Sutton Rangers FC EPSV 3G
FNL 14/06/21 19:00 Winners Group A V Winners Group B EPSV 3G